Дитячий електричний автомобіль Spoko SP-611 жовтий 42400322
Дитячий електричний автомобіль Spoko SP-611 жовтий 42400322
Дитячий електричний автомобіль Spoko SP-611
Маленький та жвавий дитячий електричний автомобіль Spoko SP-611 дозволить малюку звеселятися, а дбайливим батькам чудово провести час з дитиною у приміщенні та на свіжому повітрі. Виріб дещо відрізняється від традиційного поняття автомобіля.
Купити дитячий електричний автомобіль SP-611 варто для того, щоб зручно розмістити своє крихітне диво у сидячому положенні на деякий час. Спереду розміщено обідній столик, щоб годувати дитину. Ремінь безпеки на три точки дозволить зафіксувати малюка від випадкового випадання і запобігти непередбачуваній втечі у більш дорослому віці.
Модель Spoko SP-611 ззаду на корпусі має ручки для тримання, відтак малюки можуть спиратися на виріб та тренуватися у ходьбі. Спочатку вони намагатимуться лише штовхати автівку, згодом забажають тягнути, а далі відчують рівновагу тіла та будуть активно мандрувати.
Окрім цього, обрати електричний автомобіль дитячий буде чудовою ідеєю завдяки тому, що автівка слугує своєрідним розважальним центром. У виріб інстальовано динамік для відтворення музики, ритмічних дитячих пісень та тематичних звуків. Також є ряд кольорових світлових вогнів, що зацікавлять дитину та в комбінації зі звуковою програмою дозволять вивчити кольори.
У комплектації наявний пульт дистанційного керування. Вам не доведеться кожного разу підходити на вимогу дитини, а зможете задовольнити певні потреби на відстані.
УВАГА!!! НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ БАВИТИСЯ ТА ВЗАЄМОДІЯТИ МАЛЮКАМ З ВИРОБОМ В ЗОНІ ПІДВИЩЕНОГО РИЗИКУ (наявність сходів у приміщені, відкритих камінів та вогню, вело доріжок поблизу тощо). Організовуйте активність лише у безпечному місці.
Познайомитись детальніше з виробом допоможуть технічні характеристики:
Колір: жовтий.
Акумулятор: 6v4ah.
Вік - 2 - 3 роки.
Гальма - Гальмування двигуном.
Кількість посадкових місць – 1.
Максимальна вантажопідйомність - 50 кг.
Вага – 3,5 кг.
Розміри (ДхШхВ) – 62х51х48 см.
Електричний домашній автомобіль Spoko SP-611 оснащений різнокольоровими вогнями, цікавою музикою та дистанційним керуванням для легкого контролю зі сторони батьків.
Дитячий електричний автомобіль Spoko SP-611 жовтий 42400322
| Цвет | Желтый |
| Привод | Электрический |
| Мощность двигателя | 2 x 380 |
| Тормоза | Гальмування двигуном |
| Возраст | 2 года 3 года |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 50 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 50 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Вес | 3,5 кг |
| Аккумулятор | 6 В |
| Размеры (ДxШxВ) | 62х51х48 см |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна-производитель товара | Китай |











