Дитячий електромобіль Spoko QD-S600 червоний 42300218
(Spoko QD-S600 червоний)
Доступность: Нет в наличии
Товар распродан
Быстрый заказ
Дитячий електромобіль Spoko QD-S600 червоний 42300218
Дитячий електромобіль QD-S600
Ідеальний подарунок для дитини. У машині є двері які відкриваються і ремінь безпеки, завдяки якому забезпечується безпека при їзді. Молодших дітей можуть перевозити батьки (автомобіль, керується за допомогою пульта дистанційного керування). В автомобілі є панель MP3 з вбудованими входами USB та AUX, завдяки яким дитина зможе насолоджуватися улюбленою музикою під час водіння. Крім того, в панель завантажені власні мелодії.
Технічні дані:
Гарантія: 12 місяців;
Батареї: 12V 4.5Ah;
Двигун: 20 Вт;
Швидкість: 5 км/год;
Час роботи: до 1,5 годин;
Максимальне навантаження: 30 кг;
Коробка передач: 2 швидкості (1 вперед, 1 назад) + режим качання;
Розміри: 100 x 49 x 29 см;
Дистанційне керування;
Музична панель AUX і USB;
Кнопка зміни напрямку руху;
Індикатор заряду акумулятора;
Вбудована музика;
Ремінь безпеки;
Комплектація:
Авто;
Акумулятори: 1 шт;
Зарядний пристрій;
Пульт для управління автомобілем.
Машиною може управляти дитина за допомогою керма і педалі газу. Однак ми рекомендуємо вам контролювати подорож вашої дитини за допомогою пульта дистанційного керування. Це дасть батькам повний контроль над безпекою дитини.
Дитячий електромобіль Spoko QD-S600 червоний 42300218
| Дополнительные характеристики | Дистанційне керування; Музична панель AUX і USB; Кнопка зміни напрямку руху; Індикатор заряду акумулятора; Вбудована музика; Ремінь безпеки. |
| Цвет | Червоний |
| Максимальная скорость | До 5 |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 30 кг |
| Передачи | 1 вперед, 1 назад |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 20 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Вес | 12,7 кг |
| Аккумулятор | 12 В |
| Размеры (ДxШxВ) | 100x49x29 см |
| Вид транспортного средства | Автомобили |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
