Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S чорний
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S чорний
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S - відмінний подарунок мотогонщику-початківцю від 3-х років. Оснащений трьома пластиковими колесами, потужним мотором та акумулятором великої ємності (до 120 хвилин на одній зарядці).
Усі електричні складові надійно заховані у корпусі. Завдяки музичним та світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захоплюючою та незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт
- Акумулятор 6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка 6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт – кнопка, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB роз'єм
- Комфортне пластикове сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимально допустиме навантаження: 40 кг
Розміри мотоцикла:
Довжина – 105 см;
Висота – 57 см;
Ширина – 40 см.
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1
- Кількість двигунів: 1
- Час зарядки: 12 годин
- Запас ходу без підзарядки: 120 хв
- Індикатор заряду акумулятора: Так
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість двигунів: 1 шт
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
- Максимальна швидкість: 6 км/год
- Гарантія: 12 місяців
Звертайте увагу на 3 головні показники у дитячих електромотоциклах:
Розмір мотоцикла
Максимально допустима вага
Розмір від підлоги до керма та до сидіння
Дитина повинна сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не повинні заважати їй в управлінні і бути вищими за кермо.
Мотоцикли підбираються виключно за зростом малюка.
Увага!
Для того, щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S чорний
| Дополнительные характеристики | Время зарядки: 12 часов- Запас хода без подзарядки: 120 мин- Индикатор заряда аккумулятора: Да- Количество аккумуляторов: 1 шт- Количество двигателей: 1 шт- Передачи: 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Цвет | Черный |
| Максимальная скорость | 6 |
| Мощность двигателя | 25 |
| Возраст | 2-3 года |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 20 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Аккумулятор | 6 В |
| Размеры (ДxШxВ) | 57х40х105 см |
| Вид транспортного средства | Автомобили |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |

