Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S сірий 42300212
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S сірий 42300212
Дитячий
електромотоцикл SPOKO 1900S - відмінний подарунок мотогонщику-початківцю від
3-х років. Оснащений трьома пластиковими колесами, потужним мотором та акумулятором
великої ємності (до 120 хвилин на одній зарядці).
Усі
електричні складові надійно заховані у корпусі. Завдяки музичним та світловим
ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захоплюючою та незабутньою.
Технічні
характеристики:
- Потужний
двигун 25 Вт
- Акумулятор
6V/5AH
- Індикатор
заряду батареї
- Зарядка
6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт –
кнопка, педаль
- Рух
вперед-назад - тумблер
- Світлові
та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові
кнопки на панелі, mp3, USB роз'єм
- Комфортне
пластикове сидіння
- Матеріал
коліс: пластик
- Матеріал
корпусу: міцний пластик
-
Максимально допустиме навантаження: 40 кг
Розміри
мотоцикла:
Довжина –
105 см;
Висота – 57
см;
Ширина – 40
см.
Додаткові
характеристики:
- Кількість
місць: 1
- Кількість
двигунів: 1
- Час
зарядки: 12 годин
- Запас ходу
без підзарядки: 120 хв
- Індикатор
заряду акумулятора: Так
- Кількість
акумуляторів: 1 шт
- Кількість
двигунів: 1 шт
- Передачі:
1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
-
Максимальна швидкість: 6 км/год
- Гарантія:
12 місяців
Звертайте
увагу на 3 головні показники у дитячих електромотоциклах:
Розмір
мотоцикла
Максимально
допустима вага 40кг
Розмір від
підлоги до керма та до сидіння
Дитина
повинна сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не повинні заважати їй в
управлінні і бути вищими за кермо.
Мотоцикли
підбираються виключно за зростом малюка.
Увага!
Для того,
щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати
в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати
акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
Дитячий електромотоцикл SPOKO 1900S сірий 42300212
| Дополнительные характеристики | Время зарядки: 12 часов- Запас хода без подзарядки: 120 мин- Индикатор заряда аккумулятора: Да- Количество аккумуляторов: 1 шт- Количество двигателей: 1 шт- Передачи: 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Цвет | Серый |
| Максимальная скорость | 6 |
| Мощность двигателя | 25 |
| Возраст | 2-3 года |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 20 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Аккумулятор | 6 В |
| Размеры (ДxШxВ) | 57х40х105 см |
| Вид транспортного средства | Автомобили |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |

