Дитячий електромотоцикл Spoko KRB-8211 синій 42400574
Дитячий електромотоцикл Spoko KRB-8211 синій 42400574
Дитячий електромотоцикл Spoko KRB-8211 стане ідеальним подарунком для маленьких мотогонщиків, поєднуючи яскравий дизайн і сучасні технології. Завдяки надійній конструкції та трьом стабільним колесам, цей мотоцикл забезпечує максимальну безпеку для дітей від трьох років. Потужний акумулятор дозволяє довго насолоджуватися поїздками, а музичні та світлові ефекти додають ще більше радості та захоплення під час їзди. Spoko KRB-8211 дарує неповторні враження та допомагає дітям відчути себе справжніми гонщиками, відкриваючи нові горизонти для веселощів та пригод.
Технічні характеристики:
Потужний двигун 390 Вт;
Акумулятор 12V/4.5AH;
Максимальна швидкість: 5 км/год;
Запас ходу: 5 км;
Час безперервної їзди: 1 год;
Кількість двигунів: 2;
Зарядка 1000mA, штекер круглий одинарний;
Максимально допустиме навантаження: 45 кг;
Комфортне сидіння з екошкіри;
Матеріал корпусу: міцний пластик;
Матеріал коліс: пластик;
Вага: 11 кг.
Розміри мотоцикла:
Довжина – 110 см;
Ширина з дзеркалами: 43 см;
Ширина по керму – 51,8 см;
Висота – 62 см;
Висота від підставки для ніг до сидіння – 27 см;
Висота від підлоги до сидіння – 43 см;
Висота до керма - 58 см;
Розмір основних коліс – 32,2 см;
Додаткові колеса: 8 см.
Додаткові характеристики:
Індикатор заряду батареї;
Запуск поворотом ключа, ручка газу, звук під час запуску;
Рух вперед-назад - тумблер;
Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, підсвічується кузов та передня панель, музика, регулювання гучності;
Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот + карта пам'яті, USB роз'єм;
Кількість місць: 1;
Час зарядки: 6-8 годин;
Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад;
Гарантія: 12 місяців.
Звертайте увагу на 3 головні показники у дитячих електромобілях:
Розмір мотоцикла;
Максимально допустима вага;
Розмір від підлоги до керма та до сидіння;
Дитина повинна сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не повинні заважати їй в управлінні і бути вищими за кермо;
Мотоцикли підбираються виключно за зростом малюка.
Увага!
Для того, щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
Дитячий електромотоцикл Spoko KRB-8211 синій 42400574
| Дополнительные характеристики | Старт – кнопка, педаль; Рух вперед-назад - тумблер; Світлові та звукові ефекти; Світяться передні фари, кузов та передня панель; Музика, сигнал; Регулювання гучності |
| Цвет | Синий |
| Максимальная скорость | 5 |
| Привод | Электрический |
| Возраст | 3-8 лет |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 45 кг |
| Передачи | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 20 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Вес | 11 кг |
| Аккумулятор | 12 В |
| Размеры (ДxШxВ) | Довжина – 110 см; Ширина з дзеркалами: 43 см; Ширина по керму – 51,8 см; Висота – 62 см |
| Вид транспортного средства | Мотоциклы |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
