Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-518 червоний
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-518 червоний
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-518 - відмінний подарунок мотогонщику-початківцю від 3-х років. Оснащений трьома пластиковими колесами, потужним мотором та акумулятором великої ємності (до 90 хвилин на одній зарядці).
Усі електричні складові надійно заховані у корпусі. Завдяки музичним та світловим ефектам їзда на цьому мотоциклі буде захоплюючою та незабутньою.
Технічні характеристики:
- Потужний двигун 25 Вт
- Акумулятор 6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка 6V/800mA, штекер круглий одинарний
- Старт – кнопка, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB роз'єм
- Комфортне пластикове сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимально допустиме навантаження: 25 кг
Розміри мотоцикла:
- Довжина – 90 см;
- Висота – 55 см;
- Ширина по колесах/по керму – 49см/40см;
- Висота від підставки для ніг до сидіння – 23 см;
- Висота від підлоги до сидіння – 32 см;
- Висота до керма - 48 см;
- Розмір колеса/диска - 22см
Додаткові характеристики:
- Кількість місць: 1
- Кількість двигунів: 1
- Час зарядки: 8 годин
- Запас ходу без підзарядки: 90 хв
- Індикатор заряду акумулятора: Так
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість двигунів: 1 шт
- Передачі: 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад
- Максимальна швидкість: 7 км/год
- Гарантія: 12 місяців
Звертайте увагу на 3 головні показники у дитячих електромобілях:
Розмір Мотоцикла
Максимально допустима вага
Розмір від підлоги до керма та до сидіння
Дитина повинна сидіти на мотоциклі комфортно, а коліна не повинні заважати їй в управлінні і бути вищими за кермо.
Мотоцикли підбираються виключно за зростом малюка.
Увага!
Для того, щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує машинку заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти.
Дитячий електромотоцикл SPOKO SP-518 червоний
| Дополнительные характеристики | Кількість місць: 1- Кількість двигунів: 1- Час зарядки: 8 годин- Запас ходу без підзарядки: 90 хв- Індикатор заряду акумулятора: Так- Кількість акумуляторів: 1 шт |
| Цвет | Красный |
| Максимальная скорость | 7 |
| Возраст | 3года |
| Время непрерывной езды | 90 минут |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимальная грузоподъемность | 25 кг |
| Передачи | 1 задняя, 2 передних + режим качания |
| Доставка/Оплата | Доставку оплачивает клиент. Отправка в течение 1-2 дней. Предоплата 20 % на реквизиты ФОП. Остаток наложенным платежем. |
| Вес | 8.2 кг |
| Аккумулятор | 6 В |
| Размеры (ДxШxВ) | Длина – 90 см;Высота – 55 см;Ширина по колесам/по рулю – 49 см/40 см; Высота от подставки для ног до сиденья – 23 см;Высота от пола до сиденья – 32 см;Высота до руля – 48 см;Размер колеса - 25 см |
| Вид транспортного средства | Мотоциклы |
| Радиоуправление | Нет |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |

