Фен PROFICARE PC-HT 3010 Brown
Фен PROFICARE PC-HT 3010 Brown
Фен ProfiCare PC-HT 3010 — це фен, якій забезпечить швидке та просте сушіння й укладання волосся. Ефективна потужність у 2200 Вт означає, що ваша зачіска буде готова упродовж дуже короткого часу.
Потужність фену ProfiCare PC-HT 3010 становить 2200 Вт, а отже, впоратися з укладкою будь-якої складності можна за лічені хвилини. Ультратонка насадка-концентратор забезпечить оптимальну гладкість пасом.
Характеристики Фен PROFICARE PC-HT 3010 Brown
Режим:
- З іонізацією
- Захист від перегріву
- Подавання холодного повітря
Споживана потужність- 2200
Кількість швидкостей - 2
Кількість температурних режимів - 3
Тип мотора- DC
Насадки
Концентратор супервузький
Комплектація:
- Фен
- Концентратор супервузький
- Інструкція
- Гарантійний талон
Особливості - Петелька для підвішування
Довжина кабелю електроживлення - 1.7 м
Габарити приладу (ВхШхГ) - 9 x 21 x 27 см
Фен PROFICARE PC-HT 3010 Brown
| Комплектация | Концентратор |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | 0.5 кг |
| Вес в упаковке | 0.7 кг |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 10 x 22 x 28 см |
| Мощность, Вт | 2200 |
| Количество скоростей | 2 |
| Дополнительная информация | Петелька для подвешивания |
| Насадки | Концентратор суперузкий |
| Гарантия | 12 мес. |
| Режимы и функции | Защита от перегрева Ионизация Подача холодного воздуха |
| Сфера использования | Бытовой |
| Габариты прибора (ВхШхГ) | 9 x 21 x 27 см |
| Длина кабеля электропитания | 1.7 м |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |




