Крісло Bonro B- 531 велюр сіре
(42300251)
Крісло Bonro B- 531 велюр сіре
Стильний стілець Bonro B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Ніжки виготовлені з світлого лакованого дерева, а несуча конструкція - зі сталі, пофарбованої в чорний колір. Все це міцно скріплене сталевими гвинтами. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті велюром.
Особливості :
Спинка виготовлена з міцного пластику.
Зручне велике сидіння з велюру
Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект
Легке збирання
Технічні характеристики :
Категорія товару: крісла
Матеріал: поліпропілен, велюр
Максимальне навантаження: 120 кг
Загальна висота: 74 см
Висота сидіння : 45 см
Глибина сидіння: 37 см
Ширина сидіння: 48 см
Крісло Bonro B- 531 велюр сіре
| Тип | Кресла для персонала Кресла для конференций Кресла для детей |
| Цвет | серый |
| Высота (см) | Общая высота: 74 см Высота сиденья: 45 см |
| Глубина (см) | Глубина сиденья: 37 см |
| Ширина (см) | Ширина сиденья: 48 см |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Регулировки | нет |
| Максимальная нагрузка, кг | 120 кг |
| Подлокотники | нет |
| Основание | Простое ( 4 ножки) |
| Материал корпуса | пластик - сталь |
| Количество штук в упаковке | 1 шт |
| Материал обивка | велюр |
| Артикул | 42300251 |
| Виробник | Bonro |







