Мультитул Intertool-Storm 105мм x 6-в-1 Slider (HT-0546) сталь 5CR15
(HT-0546)
Мультитул Intertool-Storm 105мм x 6-в-1 Slider (HT-0546) сталь 5CR15
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0546
| Тип | повнорозмірний |
|---|---|
| Інструменти | великі ножиці; ніж Tanto; викрутка PH, SL склобій |
| Тип замка | Safety Lock |
| Товщина рукоятки | 22 мм |
| Довжина леза ножа | 70 мм |
| Матеріал леза ножа | нержавіюча сталь 5CR15 |
| Довжина в складеному вигляді | 105 мм |
| Загальна довжина | ніж - 180 мм; ножиці - 160 мм |
| Матеріал рукоятки | сталь з алюмінієвими накладками |
| Кількість функцій | 6 |
| Вага | 0,219 кг |
Мультитул Intertool-Storm 105мм x 6-в-1 Slider (HT-0546) сталь 5CR15
| Дополнительные характеристики | Тип замка Safety Lock Толщина рукоятки 22 мм Нож - 180 мм; Ножницы - 160 мм Длина в сложенном виде 105 мм |
| Цвет | серебро |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Количество в упаковке, шт | 6 |
| Длина клинка, мм | 70 |
| Инструменты в комплекте | ножницы нож отвертка стеклобой |
| Общая длина, мм | 105 |
| Тип | Полноразмерные |
| Страна Производитель | Украина |
| Бренд | Intertool |
| Вес, кг | 0,219 кг |





