Мультитул Intertool-Storm 107мм x 12-в-1 Hornet (HT-0547) сталь 440A
(HT-0547)
Мультитул Intertool-Storm 107мм x 12-в-1 Hornet (HT-0547) сталь 440A
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0547
| Тип | повнорозмірний |
|---|---|
| Інструменти | щипці; плоскогубці; кусачки; лезо Shipfoot; ножиці; різак Hook; відкривачка для пляшок з пласкою викруткою консервний ніж з пласкою викруткою; викрутка PH; пробійник; пилочка |
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 23 мм |
| Довжина леза ножа | 80 мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 440A |
| Довжина в складеному вигляді | 107 мм |
| Загальна довжина | ніж - 185 мм; ножиці - 183 мм; плоскогубці - 160 мм |
| Матеріал рукоятки | сталь 420 |
| Кількість функцій | 12 |
| Вага | 0,333 кг |
Мультитул Intertool-Storm 107мм x 12-в-1 Hornet (HT-0547) сталь 440A
| Дополнительные характеристики | Тип замка Slip joint Толщина рукоятки 23 мм Общая длина нож - 185 мм; ножницы - 183 мм; плоскогубцы - 160 мм |
| Комплектация | нейлоновый чехол |
| Цвет | серебро |
| Материал | Сталь |
| Количество в упаковке, шт | 12 |
| Длина клинка, мм | 80 |
| Инструменты в комплекте | щипцы плоскогубцы кусачки нож ножницы резак Hook открывалка консервный нож отвертка пробойник пилочка для ногтей |
| Общая длина, мм | 107 |
| Тип | Полноразмерные |
| Страна Производитель | Украина |
| Бренд | Intertool |
| Вес, кг | 0,333 кг |








