Мультитул Intertool-Storm 110мм x 8-в-1 Blackstone (HT-0545) сталь 420J2
(HT-0545)
Мультитул Intertool-Storm 110мм x 8-в-1 Blackstone (HT-0545) сталь 420J2
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0545
| Тип | повнорозмірний |
|---|---|
| Інструменти | ніж; серрейтор; плоскогубці; консервний ніж; відкривачка для пляшок; викрутки PH1, PH2, PH3; викрутки SL3, SL5, SL7; викрутки HEX3, 4, 5 |
| Тип замка | ніж Liner Lock |
| Товщина рукоятки | 25 мм |
| Довжина леза ножа | 76 мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 420J2 |
| Довжина в складеному вигляді | 110 мм |
| Загальна довжина | ніж - 190 мм; плоскогубці - 160 мм |
| Матеріал рукоятки | сталь з алюмінієвими накладками |
| Кількість функцій | 8 |
| Вага | 0,375 кг |
Мультитул Intertool-Storm 110мм x 8-в-1 Blackstone (HT-0545) сталь 420J2
| Дополнительные характеристики | Тип замка нож Liner Lock Толщина рукоятки 25 мм Длина в сложенном виде 110 мм Общая длина нож - 190 мм; плоскогубцы - 160 мм |
| Комплектация | нейлоновый чехол |
| Цвет | Черный |
| Материал | сталь 420J2 |
| Количество в упаковке, шт | 8 |
| Длина клинка, мм | 76 |
| Инструменты в комплекте | нож серрейтор плоскогубцы нож открывалка; отвертка отвертка отвертка |
| Общая длина, мм | 110 |
| Тип | Полноразмерные |
| Страна Производитель | Украина |
| Бренд | Intertool |
| Вес, кг | 0,375 кг |







