Нож туристический Intertool 200мм складной (HT-0599) черный
(HT-0599)
Доступность: Нет в наличии
Товар распродан
Быстрый заказ
Нож туристический Intertool 200мм складной (HT-0599) черный
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0599
| Тип | складаний ніж |
|---|---|
| Тип замка | Liner Lock |
| Товщина рукоятки | 18 мм |
| Довжина леза ножа | 83 мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3Cr13 |
| Довжина в складеному вигляді | 120 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Твердiсть за шкалою Роквелла | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Вага | 0,170 кг |
| Об'єм | 0,000918 куб.м |
Нож туристический Intertool 200мм складной (HT-0599) черный
| Вага, кг | 0,170 кг |
| Виробник | Intertool |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | чорний |
| Матеріал леза | Сталь 3Cr13 |
| Призначення | Туризм |
| Страна виробник | Китай |
| Тип | Ніж складаний |




