Нож универсальный Intertool 164 мм складной (HT-0593) черный, Liner lock
(HT-0593)
Нож универсальный Intertool 164 мм складной (HT-0593) черный, Liner lock
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0593
| Тип | складаний ніж |
|---|---|
| Тип замка | Liner lock |
| Товщина рукоятки | 12 мм |
| Довжина леза ножа | 69 мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3Cr13 |
| Довжина в складеному вигляді | 95 мм |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Твердiсть за шкалою Роквелла | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | скелетного типу сталь з пластиковими накладками |
| Вага | 0,100 кг |
Нож универсальный Intertool 164 мм складной (HT-0593) черный, Liner lock
| Вага, кг | 0,100 кг |
| Виробник | Intertool |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | чорний |
| Матеріал леза | сталь 3Cr13 |
| Призначення | Повсякденний |
| Розмір | Товщина рукоятки 12 мм Довжина леза ножа 69 мм Довжина в складеному вигляді 95 мм Загальна довжина 164 мм |
| Страна виробник | Китай |
| Тип | Ніж складаний |





