Нож универсальный Intertool 165 мм складной HT-0590 (HT-0590) Liner lock
(HT-0590)
Доступность: Нет в наличии
Товар распродан
Быстрый заказ
Нож универсальный Intertool 165 мм складной HT-0590 (HT-0590) Liner lock
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0590
| Тип | складаний ніж |
|---|---|
| Тип замка | Liner lock |
| Товщина рукоятки | 14 мм |
| Довжина леза ножа | 72 мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 8Cr13MoV |
| Довжина в складеному вигляді | 92 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Твердiсть за шкалою Роквелла | 56-59 HRC |
| Матеріал рукоятки | сталь з накладками 3D Pakka деревина |
| Вага | 0,143 кг |
Нож универсальный Intertool 165 мм складной HT-0590 (HT-0590) Liner lock
| Вага, кг | 0,143 кг |
| Виробник | Intertool |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | сталь з накладками 3D Pakka деревина |
| Призначення | Повсякденний |
| Розмір | Товщина рукоятки 14 мм Довжина леза ножа 72 мм Довжина в складеному вигляді 92 мм Загальна довжина 165 мм |
| Страна виробник | Китай |
| Тип | Ніж складаний |








