Постільна білизна “LeLIT” B-1191, Бязь, Двоспальна
(bed2c107-ef91-11ef-8e9b-0050568b615b)
Постільна білизна “LeLIT” B-1191, Бязь, Двоспальна
Бязь — м’яка, легка та добре дихаюча тканина, яка виготовляється
з високоякісної бавовни. Вона гладка і приємна на дотик.
Нашу бязь ми імпортуємо з Пакистану, який є одним із світових лідерів у виробництві тканин.
У складі наших бязевих комплектів 100% натуральна бавовна. Тому вона така мʼяка і гіпоалергенна. Підходить людям з чутливою шкірою і дітям.
Бязь славиться своєю високою міцністю і довговічністю. Ця тканина володіє вражаючою стійкістю до розтягування та зношування, що робить її відмінним вибором для постільної білизни. Щільність — 125 г/м.
Постіль із бязі не вибаглива у догляді. Рекомендуємо прати комплекти при температурі 40°C, використовуючи мʼякі засоби без відбілювачів. Уникайте сушки на високій температурі чи під прямим сонячним промінням.
Замовляйте комплекти із бязі у нашому магазині і отримайте мʼякість та комфорт на довгі роки.
Постільна білизна “LeLIT” B-1191, Бязь, Двоспальна
| Цвет | Молочный |
| Материал | Бязь |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Застежка | На запах |
| Дизайн | С принтом |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Размер пододеяльника | 180х215 см |
| Размер простыни | 200х215 см |
| Спальный размер | Двуспальные |
| Бренд | “LeLIT” |




