Постільна білизна “LeLIT” Р-0191, Мікрофібра, Сімейна
(c895723a-e782-11ef-8e91-0050568b615b)
Постільна білизна “LeLIT” Р-0191, Мікрофібра, Сімейна
Мікрофібра неймовірно м'яка та ніжна на дотик тканина, гіпоалергенна. Завдяки своїй високій поглинаючій здатності мікрофібра дуже швидко сохне після прання. Постільну з мікрофібри легка у догляді. Її можна прати в пральній машині в холодній або теплій воді [максимальна температура 40 градусів] з м'яким миючим засобом. Гарантія 200+ циклів прання. Не потребує прасування, не втрачає кольору і не утворює котунці. Постільна білизна з мікрофібри доступна в широкому асортименті кольорів та дизайнів, тому ви легко зможете знайти комплект, який підійде до вашого інтер'єру та особистого стилю.
Постільна білизна “LeLIT” Р-0191, Мікрофібра, Сімейна
| Цвет | Разноцветный |
| Материал | Микрофибра |
| Особенности | С 2-мя пододеяльниками |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Застежка | На запах |
| Дизайн | С цветочным принтом |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Размер пододеяльника | 150х215 см |
| Размер простыни | 215х240 см |
| Спальный размер | Семейные |
| Бренд | “LeLIT” |


